E pabesueshme/ Jasmina ‘kàpet’ màt në momente intíme me Atdheun!

0
9


Jasmina dhe Andi kanë qenë prej javësh të tëra një ndër çiftet më të komentuar të këtij edicioni të dytë të “Për’Puthen”.
Atdheu është rikthyer në emisionin e djeshme dhe siç pritej ujërat filluan të tràzohen.
Por një video e publikuar së fundmi në rrjet tregon afrimitetin e tij fizik me Jasminën në prapaskénat e emisionit.
Duke ditur se Jasmina dhe Andi po konsiderohen çdo ditë e më shumë si çifti i “Përputhen”, kjo nuk pritej aspak nga Atdheu i cili është miku më I ngushtë i Andit aty brenda. /lajmeeLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here