E papare/ Nuk i jep rrogen pronari, shqiptari ne zvicer merr buldosierin dhe ja ben mercedezin cope. (VIDEO)

0
243

This post has already been read 234 times!

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Zvicër ku ka për protagonist kryesor një shtetas shqiptar. Shqiptari identiteti it ë cilët nuk bëhet i ditur, ka ndërmarrë një vendim ekstrem ndaj pronarit të tij zviceran, pasi ky i fundit nuk id ha rrogën.

Siç shihet edhe nga video-ja e cila ka “marrë dhenë” në internet, shqiptari ka marrë një bulldozer gjigand dhe ka shkatërruar krejtësisht ‘Mercedesin’ e shefit të tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here