E papritur, kush është aktori i njohur që pritet të bashkohet tek seriali ‘Çukur’

0
34

This post has already been read 18 times!

TURQI

Seriali turk ‘Çukur’ që ka thyer rekord shikueshmërie dhe në vendin tonë ka filluar sërish xhirimet pas ndalesës për shkak të pandemisë së COVID-19.

Por së fundmi sipas disa thashethemve kompania TV Ay Yapim  ka përgatitur një ‘surprizë të vërtetë për sezonin e fundit të serialit.

Në të ardhmen e afërt vëllai i madh i Idris Koçovalit do të shfaqet në serial.

Ai do të mbledh përsëri gjithë familjen.

Por ky rol do të luhet nga ylli i kinematografisë turke Kadir Inanir i njohur për publikun shqiptar dhe për rolin e tij tek filmi ‘Shamikuqja’.

Nëse informacioni konfirmohet atëherë me siguri producentët do të jenë në gjendje të rrisin dhe më shumë interesin për këtë serial.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here