E papritur/ Mevlani surprizon Fjorelën, ja pse të gjithë u emocionuan në studio

0
23

This post has already been read 19 times!

Largimi në Gjermani për disa ditë, bëri që Mevlani të reflektonte mbi disa gjëra që lidhen me pjesëmarrjen e “PërPuthen”.

Një arush i madh i kuq, trëndafila dhe një letër me nuanca dashurie ishte supriza e tij për Fjorelën. Ai i kërkoi falje asaj për mënyrën se si është sjellë me të në takimin e tyre të parë dhe për këtë i kërkoi një takim të radhës.

Ndërsa Fjorela u shpreh tepër e emocionuar dhe duke u dridhur i dhuroi një përqafim të ngrohtë djalit nga Kavaja.

“Dua të m’i mbushësh ditët me aromë dashurie”, shkruhej në letrën e tij dhe duket se ky veprim i emocionoi të gjithë në studio.

@mega_virale

Na ndiqni ne Instagram per video dhe lajme @meganewsal

♬ original sound – Mega Virale

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here