E papritur, shkarkohen 22 oficerë policie

VLORE

22 oficerë policie në Vlorë janë pezulluar nga detyra.

Burime bëjnë me dije se ata mbanin poste dhe detyra të ndryshme në radhët e uniformave blu.

Burime thonë se të pezulluarit janë kryesisht inspektorë, por mes tyre ka edhe drejtues në sektorë të ndryshëm.

Nuk dihen ende arsyet e kësaj vendimmarrje të papritur.

/RDA News