E papritur, Shqipja rikthehet në “Përputhen” dhe bën një sqarim të rëndësishëm

0
18

Kjo puntatë prime e “PërPuthen” duket të jetë ndryshe nga shumë të tjera, kjo pasi në studio janë ish-konkurrentë të “PërPuthen”.

Mes tyre edhe Shqipja, e cila ka sqaruar edhe sulmet dhe akuzat e saj.

Ajo tha s rikthimi i duket i çuditshëm dhe se programi i ka munguar, por shtoi se jo edhe konkurrentët.

Ajo sqaroi se sulmet e saj nuk kanë qenë asnjëherë ndaj “PërPuthen” apo për “Top Channel”, por vetëm për konkurrentët, që sipas saj po bënin lojë.

“Më duket e çuditshme që u riktheva. Konkurrentët nuk më kanë munguar, por emisioni po. Unë nuk kam pasur kurrë asnjëherë asgjë me Top Channel, gjithashtu për emisionin desha të thoja që nuk kam patur kurrë asgjë. Sulmet e mia kanë qenë ndaj konkurrentëve, dy kanë qenë vula sepse e dija se çfarë ka ndodhur në prpaskenë, më ka ardhur ai alterimi që pse gjërat duhej të bëheshin pas. Ne kemi patur dy përputhje, Andi-Bearti dhe Melisa-Andi. Fjala ime doli, unë nuk kam bërë kurrë strategji këtu brenda. Në lidhje me largimin tim, më vjen keq që është keqinterpretuar çdo gjest i imi, sidomos për Top Channel. Doja ta qartësoja këtë pjesë. Unë me Top-Channel dhe programin nuk e kam patur kurrë”, tha ajo.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here