Categories: Uncategorized

E përndjek dhe i djeg makinën, 21 vjeçari shqiptar “tërbohet” pasi e lë e dashura

Pas përfundimit të marrëdhënies, ai kishte filluar të përndjekë ish-partneren e tij, madje duke arritur aq larg sa një vit më parë, t’i digjte makinën.

Gjithçka ndodhi në Aprilia dhe karabinierët në fund të një aktiviteti hetimor, arrestuan një shtetas shqiptar 21-vjeçar, i cili jeton në qytet për vite me radhë.

Akuza është për veprime përndjekëse të kryera ndaj ish-të dashurës, një vajzë vendase 19-vjeçare. I riu u arrestua në ekzekutimin e një urdhri kujdestarie të lëshuar nga gjykatësi hetues i gjykatës së Latina

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago