E përqafon Bearti në takimin e parë, reagimi epik i Anës

0
25


Mbrëmjen e sotme në “Përputhen” ishte takimi i Anës dhe Beartit.

Ky i fundit habiti jo pak me reagimin e tij që në takimin e parë, duke u shfaqur ndryshe nga sa e kishim parë në studio.

Ai u tregoua shumë i afërt me Anën, duke u zhveshur nga të gjitha emocionet.

Ishte pikërisht atëherë kur ai iu afrua Anës duke e përqafuar fort.

Për shkak të sikletit – pasi edhe në studio Ana tha se ai e shtrëngoi fort – Ana u shpreh:

“Beart mbaj distancë se Covid-i është në aksion”.

The post E përqafon Bearti në takimin e parë, reagimi epik i Anës appeared first on Roba Da Albanesi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here