E premte e zezë! Gjendet e pajetë shqiptarja në banesën e saj

0
35

This post has already been read 23 times!

Një grua është gjendur e pa jetë këtë mbrëmje në banesën e saj. Nuk dihen rrethanat e ngjarjes, në të cilat ka ndërruar jetë gruaja e cila nuk është ide ntifikuar.

Bota e muzikës në zi, “shuhet” kompozitori shqiptar - Tirana Today

Po licia ka gj etur tru pin e pajetë që është tran sportuar në mo rg, ndërsa në banesë ka qenë edhe një fëmijë i cili ishte në jetë dhe është çuar në pedia trinë e Pog radecit.

Vetëm një muaj më parë ka vd ekur edhe bashkëshorti i gruas që u gjet pa jetë këtë mbrëmje.

qirinj-780x405 - JavaNews.al

 

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here