E pyesin sa të kushton çanta më e shtrenjtë që ke, Spiropali i çudit të gjithë me përgjigjen: Burri im…

Elisa Spiropali ishte e ftuara e Luana Vjollcës këtë puntatë të dytë të “Shiko Kush LUAN”. Sfidës “Ndaje ose pije” nuk mundi t’i shpëtonte as Elisa.

Elisa Spiropali confirms her second pregnancy in a television studio

Gjithmonë sportive në përgjigjet e saja, Elisa iu përgjigj pyetjes së sikletshme, por nuk na dha një shifër të çmimit.

“Unë nuk blej kurrë çanta, madje unë nuk hy fare në dyqane. Kam një fobi nga qendrat tregtare, unë rri jashtë dhe kur dalim me bashkëshortin ai futet brenda dhe ma bën me shenjë”, u përgjigj Spiropali edhe pse nuk na tregoi shifër pavarësisht se skuadra kundërshtare insistuan ta dinin shifrën.

In the Trap of Peter Pan', Minister Elisa Spiropali explains the special names of the two children

Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë | Top Albania Radio

/RDA News