E re.nde/ Vetem 10 vjece, aksi.dentohet vajza ne Tirane

0
115

This post has already been read 35 times!

Një aks.ident ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë. Një makinë e drejtuar nga një person me inicialet A. H., ka përp.lasur një vajzë 10 vjeçe me inicialet E. M.

Policia Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 27.09.2020, rreth orës 10:54, në bulevardin “Gjergj Fishta” mjeti me drejtues shtetasin A.H., ka ak.sidentuar shtetasen e mi.tur me iniciale E.M., 10 vjeçe, e cila është dërguar menjeherë në spital dhe ndodhet nënkujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here