E rëndë! Bie nga skela, humb jetën punëtori në Korçë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Korçës ku një punëtor ka humbur jetën pasi ka rënë nga skela, teksa po punonte në një shtëpi. Mësohet se punëtori ishte në skelën e një shtëpie ku po punonte në zonën e njohur si “Trekëndëshi”. Ai ka humbur ekulibrin dhe ka rënë nga skela, më pas ka ndërruar jetë.

Aktualisht policia ndodhet në vendngjarje ku edhe po heton për detajet e tjera.

/News31

.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *