Një ngjarje e rëndë me pasojë vde kjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Itali.

Një person, dyshohet se ka vr arë nënën e tij dhe qenin, ndersa më pas I ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga ballkoni.

Ngjarja ka ndodhur në Saluzzo, Cuneese.

Mësohet se 48-vjeçari kishte probleme me ndore.

Kanë qenë kalimtarët e rastit ata që kanë njoftuar policinë, të cilët pasi kanë mbërritur në vendngjarje, janë ngjitur në banesë dhe kanë gjetur të pajetë të moshuarën 82 vjeçare./noa.al/

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here