E rëndë/ Ndahet nga jeta kryetari i Partisë Demokratike në këtë qytet, ja shkaku

0
22
Kryetari i Partisë Demokratike Sarandë Hariz Mema ka humbur jetën si pasojë e një ataku kardiak.

Ai është gjetur pa ndenja në fshatin Gjashtë dhe është transportuar në spital.

Por nuk ka mundur t’ja dale dhe ka ndërruar jetë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here