E rëndë në Ersekë, makina bie nga ura

Një ngjarje e rende ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ersekë, në rrugën e Barmashit.

Një automjet ka rënë nga një urë dhe për pasojë 4 persona janë lenduar, por fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Aksi Ersekë-Leskovik është i amortizuar dhe mjaft i rrezikshëm, sidomos natën.

Foto ilustruese

/RDA News