Categories: Uncategorized

E réndë/ Vajzat marrin kthesën e gabuar, përplasin makinën me 3 djem

Dy vajza të reja që po udhëtonin me një automjet tip “Benz” në Berat, janë kanë shkaktuar një aksident të réndë.

Ato kanë marrë kthesën e gabuar në rrugën nacionale dhe për pasojë i kanë prerë rrugën një automjeti tip “Volkswagen” në të cilin udhëtonin 3 djem.

plagosur ka mbetur pasagjerja e Benzit, e identifikuar me inicialet B.M., e cila ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, dëmtime të lehta kanë marrë edhe 3 djemtë.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë që po kryejnë edhe veprimet paraprake.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago