Presidenti Ilir Meta ka reaguar për herë të parë pas shkarkimit nga Parlamenti me 104 vota pro.Në rrjetet sociale, Meta ka publikuar videon me dekaratën e deputetit Selami Jenisheri, i cili edhe këtë herë, nuk harroi të bënte gafa në fjalimin e tij në Kuvend.Reagimi i Presidentit Meta:

“Të dashur miq, ju uroj një pasdite të qetë, relaksuese dhe të qeshur duke ju përshëndetur të gjithëve me këtë thënie frymëzuese!”


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here