E shpallur në kërkim, Fjolla Morina merr propozimin për martesë në Maldive

0
18Fjolla Morina dhe Fisniku jo vetëm që janë martuar, por këngëtari ka marrë edhe një propozim shumë romantik.

Fjolla ka publikuar pak më parë momentet nga propozimi për martesë që i ka bërë Fisniku. Gjithçka ka ndodhur në Maldive dhe nuk mund të ishte më romantike se kaq.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Mes detit shtëpizën luksoze që ata kanë qëndruar, Fisniku e ka bërë çdo gjë sipas traditës, me uljen në gjunjë dhe shkruar me petale: “A do martohesh me mua?”

Fjolla e tha po-në edhe para gjithë ndjekësve me postimin e videove dhe fotove që me siguri do bëjnë xhiron e rrjetit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here