E tha hapur se e pëlqen të flej me burra dhe femra në krevat, i riu: Nuk më intereson çfarë thonë shqiptarët!

0
192

This post has already been read 181 times!

Graciano Merko, pranoi në takimin me Anën se është bis eksu al. Pas këtij pohimi, në rrjet vërshuan mijëra mesazhe, shumica prej të cilave negative.

Deklaroi 'live' në emision se është biseksual, konkurrenti i 'PërPuthen' tregon më shumë detaje: Ja si ndodhi e gjitha… - Gossip

Një asos acion të tillë ka pasur dhe vetë Graciano, i cili tha se pjesa e dërrm uese e komenteve ishin kundra tij, e pak e mbështetshin. Graciano shtoi se nuk i intereson shumë se çfarë mendojnë njerëzit, por tha rëndësi për të ka të ndihet mirë me veten e tij.

“Kam pasur shumë komente nevative dhe pak pozitive. Unë përshtatem me veten time, nuk më intereson çfarë thonë njerëzit. Të gjithë sha hemi në studio, Ana për shalën, Shqipja që flet shumë, kështu të gjithë shahemi”, tha Graciano.

Biseksuali ia bën si mashkullit dhe femrës”/ Graciano i kundërpërgjigjet Fatjonit në “PërPuthen” - Top Channel

Nëse në vend të vajzave do të kishte djem a do të vije në emision?”/ Graciano jep deklaratën e papritur…

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here