Kantautori i njohur Stine ka rrëfyer për emisionin “Glamour Zone” me moderatoren Ester Bylyku disa detaje mbi karrierën dhe jetën e tij private.


E pyetur ndër nga moderatorja në lidhjë me çmendurinë më të madhe që ka bërë një femër për të Stine është shprehur:


‘Unë isha në semafor, dhe ajo u hodh përpara makinës. Qëndroi aty pak sekonda pastaj iku se s’kishte c’të bënte’- tha Stine.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here