E tradhtoi me një vajzë të re, këngëtarja e njohur shqiptare ndahet pas shumë vitesh nga burri (FOTO)Këngëtarja Alma Bektashi është një nga emrat më të dashur të muzikës shqiptare.

Jetën e saj private këngëtarja nga Kosova e ka mbajtur gjithmonë larg syrit të mendiave dhe publikut.

Për familjen e aj, Alma ka folur shumë rrallë. Martesa e saj ka qenë dikur mjaft e komentuar për faktin se bashkëshorti i saj, Sokol Stafa, vendosi që të linte vendlindjen e tij Tiranën, për të jetuar në Prishtinë.Alma Bekteshi Archives - Arbëria News

Mirëpo, duket se çifti i kanë dhënë fund martesës së tyre 25-vjeçare.  Sipas burimeve bëhet me dije se Sokoli e ka tràdhtuar këngëtaren. Ai ka krijuar një lídhje dashurie me një psíkologe 20 vjet më të re.

Nga një vëzhgim i bërë nga Juda.al, vihet re se edhe në rrjetin social “Instagram” të Almës, nuk ka asnjë foto me bashkëshortin. Mesa duket, ajo ka zgjedhur të fshíjë çdo kujtim që e lídh me të kaluarën.

Dyshja janë prindër të dy fëmijëve, një vajze të quajtur Anisa dhe djalit më të vogël Orest.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *