E tregon vetë Rama: Do garoj për deputet këtu dhe po jua them edhe një herë mos hapni llafe më se do u…

0
36
Albania's Prime Minister Edi Rama waits before a meeting of the EU-Western Balkans Summit at the EU headquarters in Brussels Belgium February 16, 2020. Aris Oikonomou/Pool via REUTERS REFILE - CORRECTING COUNTRY

This post has already been read 24 times!

E zbuloi vetë Rama, ky është qyteti ku do të kandidoj si depute. Kryeministri Edi Rama deklaroi do të kandidojë si deputet sërish në Vlorë.

The latest news: Edi Rama declares a state of emergency

Ai shtoi se me qytetin e Vlorës e lidh fati, historia e familjes dhe dashuria për këtë bukuri të pazbuluar”

Fjala e Ramës:

Mos hapni llafe që s’do jem në Vlorë. Bëni kujdes se çfarë dëgjoni. Çfarë nuk dëgjohet sot në Shqipëri. Unë në Vlorë kam qenë edhe përpara se të bëhesha kryetar i PS, edhe kur u bëra dhe jam tani.

Në Vlorë do jem edhe po të mos jem kryeministër, se do kem më pak angazhime.Në Vlorë kam qenë kur kam qenë Më ikën mendja kur thonë dil shiko realitetin.

Këta që më thonë mua kështu nuk do bëjnë dot në jetën e tyre aq metra sa kam bërë kilometra në Shqipëri. I kam rënë cep më cep sa e di nga rruga ku jam kur e di se nuk ka valë telefoni.

Rama Takes his War on Media to Albanians' Phones | Balkan Insight

 

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here