COVITI i mori jeten para kohe këngëtari i njohur, vajza e tij shpreh dhimbjen e madhe…

Nuk ia ka dale dot perballjes me Covid-19 këngëtari i njohur John Davis.Kengetari i cili ishte pjesë e grupit të famshëm, “Milli Vanilli”, nderroi jete në moshën 66-vjeçare.Vajza e Davis, foli për vdekjen e të atit, ku kërkoi dhe një ‘duartrokitje të fundit’ në nder të tij.“Ai bëri shumë njerëz të lumtur me të qeshurën dhe buzëqeshjen e tij, shpirtin e tij të lumtur, dashurinë dhe veçanërisht përmes muzikës së tij”, shkroi ajo në një postim në Facebook.Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *