Skan.daloze ne Tirane/ Rrahje e rende mes vajzave gjimnaziste, shoket dhe shoqet bejne sehir.(VIDEO, pamje te renda)

0
39

This post has already been read 39 times!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme te zona e “Freskut” në Tiranë. Dy vajza janë filmuar duke u zënë keq me njëra-tjetrën mes turmës së nxënësve, ndërsa disa prej tyre përpiqen t’i ndajnë. Arsyet e sherrit nuk bëhen të ditura, por rasti është shqetësues. Konflikti mes dy vajzave ka qenë mjaft i rëndë, saqë në një moment njëra prej tyre i përplas kokën në mur tjetrës dhe më pas vijojnë të zihen dhe kapen për flokësh.

Mesazhi i mbërritur:

Te fresku sot, skandaloze, duhet bere problem

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here