Diana Vukaj, u zbulua se ishte ekzekutuar me pistoletë me silenciator dhe në ambientet rreth shtëpisë policia gjeti të vëllane e saj te dehur.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se ajo do të blinte mobilje me vlerë 4 mijë euro, ndërsa ai nuk ishte dakord.

“Mi jep mua lekët se i gjej unë”, mësohet t’i ketë thënë autori.

Ky besohet të jetë motivi që nisi konfliktin në familje, që çoi më pas në ekzekutimin e Diana Vukajt.

Po ashtu, mësohet se para se të ndërmerrte aktin makabër 55-vjeçari ka mbajtur të mbyllur në shtëpi për tre ditë viktimën

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here