E vuri në gjumë e iku në tualet, qeni i me rr jetën djalit 12 ditësh/ Nëna ta prek zemrën: E mbajta në krah, merrte frymë pastaj…

0
24

This post has already been read 15 times!

Një djalë i vogël vetëm 12 ditësh ka humbur jetën, pasi u ka fshua nga qeni që nëna dhe babai i tij mbanin në shtëpi.

A mourner places flowers on the gate of the family home in Doncaster, South Yorkshire

Nuk dihet pse qeni e bëri këtë gjë, pasi ai ka qenë shumë i dashur dhe nuk ka qenë i e gër. Nëna e tij tregon se djali i saj Elon ishte ende gjallë, kur ajo thirri ambulancën.

Me lot në sy nëna ka treguar momentet e fundit të djalit të saj të vogël. Ajo tha:
E mbajta në krah, ai merrte ende frymë.

Në momentin kur qeni e kishte bërë këtë gjë, gruaja kishte qenë në tualet kurse burri ishte jashtë në oborr me fëmijën tjetrët. Kurse të voglin, ajo e kishte lënë në gjumë.

Prindërit humbën djalin e tyre, por tani edhe do të he tohen, pasi thuhet se kanë qenë të pakujdeshëm.

Mrs Ellis and Mr Joynes (pictured together) were arrested on suspicion of manslaughter by gross negligence after the incident. Both have been bailed pending further inquiries.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here