E zezë kjo e hënë! Mjekun shqiptar e gjejnë pa jetë në spital: Ishte shpirt mirë njeri i Zotit!

  0
  34

  This post has already been read 19 times!

  Një ngjarje e rë ndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne.

  Tiranë/ Gjendet pa shenja jeta në hollin e një spitali privat ndihmës anestezisti - Shqiptarja.com

  Poli cia e Tiranës ka njoftuar se është gjetur p ajetë ndihmës an estezisti i një sp itali.

  Ai është identifikuar si M.A. i moshës 46-vjeç ndërsa sipas po licisë nuk janë konstatuar shenja dh une, dhe paraprakisht dyshohet se vd ekja është natyrale.

  Pol icia ka nisur het imet dhe po punohet për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

  Sporti në zi/ Humb jetën arbitri 31 vjeçar (EMRI) | BoldNews.al

  /RDA News

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here