Categories: Uncategorized

E ‘zhdukur’ prej vitesh Aida Shtino gjen ne makine surprizen e madhe

Moderatorja e njohur për shqiptarët, Aida Shtino e ka nisur mëngjesin e parë të korrikut me shumë dashuri dhe e surprizuar.

Nëpërmjet Instagramit Aida zbulon makinën e mbushur me trëndafila dhe thekson se nuk e di nga i ka ardhur kjo surprizë.

“Nga ndonjehere Zoti rezervon për ne supriza shumë të bukura edhe për fillim muaji. Sa e çuditshme të ngrihesh në mengjes dhe të gjesh mbi makinë këto trendafila, që se di nga kanë ardhur….🤔🌹🌹🌹
Çdo ditë është për ne një fillim i ri edhe çdo fillim muaji po ashtu. 🌞🌄🏞🏝
Muaj te mbarë dhe ju uroj shumë fat miq !”, shkruan Shtino krah postimit./albeu.com/

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago