E zuri poshtë kamioni, ky është drejtori i Pyjores së Maliqit që humbi jetën ditën e sotme

Detaje të reja nga ngjarja në Maliq.

Një kamion tip “IFA” i ngarkuar me dru, ka dalë nga rruga duke u përmbysur dhe për pasojë ka zënë poshtë një person, i cili ka ndërruar jetë.

Mësohet se personi që ka humbur jetën është 38-vjeçari Marsel Nazifi, drejtor i Pyjores pranë bashkisë së Maliqit.

Dyshohet se vik.tima është hedhur nga makina për të shpëtuar, por ende nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *