Edhe 6 vjet i kane ngelur botes/ Njeriu qe thote qe udhetoi ne kohe tregon se cfare do te ndodhe

0
275

Një burrë i quajtur Javier i cili pretendon se është në gjendje të udhëtojë në kohë, ka bërë një deklaratë të fortë se në vitin 2027 njerëzimi do të zhduket. Ai publikoi një video në TikTok, ku tha se kishte arritur të ushëtonte 6 vjet në kohë dhe tha se pikërisht në 2027 do të ndodhë “zhdukja njerëzore”.

Ai e përshkruajti situatën e të ardhmes, ku kishte mbetur i vetëm dhe pa asnjë njeri përreth, ndërsa kishte ende energji elektrike dhe internet. Krahas videos, e cila mori 7.3 milion shikime, si dhe mbi 740,000 pëlqime dhe gati 25,000 komente.

Javier shkroi: “Sapo u zgjova në një spital dhe nuk e di se çfarë mund të ketë ndodhur. Sot është 13 Shkurt, 2027 dhe unë jam vetëm në qytet. Njerëzimi është zhdukur, nuk ka asnjë njeri në qendrat tregtare”- tha ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here