Gazetari i njohur Artan Hoxha ka publikuar një video nga Vlora, ku kryeministri Edi Rama po kalonte rrugën me makinë.

Në video dëgjohet dikush që i thotë “Rama ik”, ndërkohë që Hoxha shkruan ne statusin e tij se pavarësisht se fitoi mandatin e tretë, kjo thirrje nuk iu nda sërish.

Postimi i plotë:

Ja mandatin e trete e more. Hyre në histori, qe aq shume e deshe…

Shetit në Lungomare me nje taborr “asqere”, si pasha i madh… Po edhe pse je në Vlore, ajo thirrja “Rama ik”, nuk tu nda dhe nuk tu nda nga mbrapa…

Kryeministri Rama, sot në mesdite me fuoristraden e tij, prodhim amerikan, Lincoln, i shoqeruar nga eskorta e gjate, në Lungomare…

SHIKO VIDEON KETU


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here