Edi Rama e nis mëngjesin me: Mirëmëngjes nga Velipoja e dashur.. por i ndodh e papritura


Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga plazhi i Velipojës.

Kryeministri ka postuar një foto nga plazhi i Velipojës, teksa shihen shezlonget e rreshtuara dhe deti i qetë. “MIRËMËNGJES 😊 nga Velipoja e dashur😍”, shkruan Rama krahas fotove.

Por duket se kyeministi është bërë “pishman” për postimin pasi pas 20 minutash ka vendosur që ta fshijë atë pasi kane vershyer komentet.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Velipojë, ku katër persona humben jeten, ndërsa dy të tjerë janë pla.gosur.

Ngjarja dyshohet se ndodhi për hapsirat e shezlongeve mes dy pronareve të hoteleve.


Previous articleI lindur në Bergamo, kthehet nga Italia për të mësuar shqip, ka një mesazh për shqiptaret


Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *