Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë kthyer në një ndër çiftet më të këndshëm të ekranit, që s’e kanë aspak problem ta ndajnë me ndjekësit përditshmërinë e tyre.

Jeta e tyre është zbukuruar akoma më shumë me ardhjen në jetë të të voglit, të cilin e pagëzuan me emrin super të veçantë, Diell.

Në rrjete sociale nuk mungojnë fotot e videot e shumta nga përditshmëria, teksa kanë treguar se aktiviteti i tyre i preferuar është gatimi.

Arbana e ka mësuar edhe Edin si të gatuajë dhe të kujdeset për të voglin, për t’i ardhur më shumë në ndihmë moderatores.

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here