Eduarti i bën të papriturën Arbana Osmanit, shkrihen së qeshuri që të gjithë: Lum kjo ça fati ka

0
8


Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë kthyer në një ndër çiftet më të këndshëm të ekranit, që s’e kanë aspak problem ta ndajnë me ndjekësit përditshmërinë e tyre.
Mbrëmë, Edi gatoi sushi për familjen dhe sigurisht që nd au dhe një foto në llogarinë e tij në Instagram. Por çfarë na bëri të qeshim është fakti që ai u fut në llogarinë e Arbanës dhe i bëri vetes një super koment:
“Lum kjo ça fati”- shkroi ai nga llogaria e partneres.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here