“Eksperimentin me meshkuj e kam bërë sepse…”. Graciano sh.okon të madh e të vogël: Dua të…

0
151

This post has already been read 145 times!

Personazhi më i komentuar i rrjeteve sociale ditët e fundit, Graciano, deklaroi në emisionin “Përputhen” se është biseksual, deklaratë e cila bëri jo pak bujë.

I ftuar në studion e “Shqipëria Live”, Graciano u shpreh disi i lëkundur.

Në takimin me Anën, ai pranoi se është biseksual dhe në të kaluarën ka pasur disa marrëdhënia me meshkuj në kohën që ka jetuar në një qytet në Evropë. Por në studio, ai tha se tani nuk mendon më për meshkujt dhe dëshiron shumë që të ketë një femër në krahë dhe të bëjë fëmijë. Ndërsa shtoi se eksperimentin me meshkujt e ka bërë duke u bazuar në disa interesa.

“Kam qejf të bëhem baba, por janë zgjedhjet e mia në jetë. Do të vijë një dite do t’i them stop gjithçkaje dhe do të nis familjen time. Është një eksperiment dhe disa gjëra interesa që nuk mund t’i them live”, u shpreh Graciano.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here