Categories: Uncategorized

Elita ia plotëson dëshirën Gjikos para se të bëhet nënë për herë të dytë


Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi kanë një histori të lezetshme njohjeje, e cila nisi kur Elita (asokohe bjonde), intervistoi për herë të parë Gjikon.

Reperit të cilit duket se ia bëri zemra “bàm” me shikim të parë, i tha moderatores se ajo do të bëhej gruaja e tij me një kusht: T’i bënte flokët e zeza.

Elita u kthýe në brune, ajo dhe Gjiko nisën një romancë, u fejuan, u martuan, u bënë prindër të Zërit dhe tashmë po présin edhe një vogëlushe.

Që nga ajo kohë, moderatorja téntoi sërish të kthéhej në bjonde megjithëse Gjiko nuk e preferon àspak këtë ‘look’.

Por, kjo pamje nuk zgjàti shumë dhe dëshira e reperit u plotësua sërish!

Pas tentàtivàve për të hapur ngjyrën e flokëve të saj, Elita u kthýe në brune ndërsa ka ndàrë edhe një foto në Instagram.

“Kujt i mù ngoi Eli e vjetër? Iu rikthéva të zezës”- shkroi moderatorja krahas postimit ku vérshùan komplímentet, ndërsa shumë prej ndjékësve i kërkonin t’i qëndronte bésnike kësaj ngjyre.

Po ju si e pëlqeni më shumë Elitën?

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago