Një person është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në një tunel pranë Librazhdit.

Sipas informacioneve paraprake, viktima është Hasan Bici, i cili dyshohet t’i ketë dhënë fund jetës në tunelin e hekurudhës.

Nuk përjashtohen as pistat e tjera për vdekjen e mistershme, ndërsa pritet që tashmë hetimet për ngjarjen e rëndë t’i marrë në dorë policia.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here