Categories: Uncategorized

Enca publikon foton nga krevati vetëm me re…… në trup dhe pa grim fare: Do habiteni si duket

Këngëtarja ka publikuar një fotografi pa grim dhe bluzë për ndjekësit e saj.

Bukuroshja Enca Haxhia, është mjaft aktive në rrjetet sociale duke publikuar shpeshherë edhe imazhe provokuese. Ajo kësaj radhe ka treguar sesi zgjohet nga gjumi, pa grim, flokët e lëshuara në krahëror dhe pa bluzë, vetëm në reç ipeta.

Kujtojmë, se Enca ka qenë mjaft aktive edhe me projekte muzikore këtë vit. Së fundmi solli një bashkëpunim me Don Xhonin, këngën e titulluar “Br eak down”, e cila u prit mirë nga publiku me mbi dhjetë milion shikime.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago