Enkel Demi thumbon Veliajn: Do e marr në telefon lalin unë se e kanë shitur ata…

0
22

This post has already been read 19 times!

Mëngjesi i sotëm në ‘ABC e Mëngjesit’ ka nisur me batutat tradicionale plot humor. Ka qenë moderatori Enkel Demi dhe Sibora Bitri, të cilët kanë shkaktuar plot të qeshura në studio.

Enkel Demi returns with the show that will hold nail in front of the screen Albanians

Në një moment, teksa në sfond u shfaq logo e bashkisë Tiranë, Keli ka ironizuar duke thënë se do të marrë në telefon kryebashkiakun Erion Veliaj.

Më tej, ai ka vazhduar duke shtuar se logo e re është ajo me kullë, por do të ankohet se atë e kanë shitur 3-4 veta.

“Do marr lalin në telefon, të ankohem për kullën. Për ca na duhet kulla? Atë e kanë shit tre-katër vetë. Dhe kush flet, flet Sibora”, u shpreh Enkel Demi.

Veliaj: Bashkia ka dezinfektuar vatrat, 11 600 familje kane marre ndihme ekonomike| ABC News Albania - YouTube

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here