Era Istrefi e lidhur me djalin e biznesmenit të fuqishëm shqiptar –

Era Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe më të komentuara në rrjet. Ajo tregohet shumë e rezervuar rreth jetës private, por së fundmi ka të reja.

“Tirana Post” ka bërë të ditur se Era është në një lidhje. Identiteti i partnerit nuk dihet, por thuhet se është djali i një prej biznesmenëve më të njohur në Shqipëri.

Sipas medias në fjalë, kjo lidhje nuk ka shumë që ka nisur. Mësohet se Era po e kalon kohën në resortin ku jeton i dashuri i saj.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *