Erion Braçe del nga vetja fare dhe lëshon gojën ndaj shqiptarëve: O ju b*le, ju kam…

0
19

This post has already been read 16 times!

Takimi Bashës me taksistët ditën e djeshme nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga zëvëndës kryeministri Erion Braçe.

“Sa vone or Lyl, sa vone! Aq vone sa njerezit gezojne TATIMIN ZERO LEKE, nderkohe ti u thua do ua bej TATIMIN 9%! Lyl, ata po punojne per veten e tyre, ti u thua pas 25 prillit do punoni per mua me 9%! Nuk e bejne! Skane arsye te pranojne te punojne per ty me 9%! Kaq vone je! Çfare pi njehere qe zgjohesh kaq vone?! Aaaa po, shkruaje ne formular!”, shkroi Braçe.

Pas këtij postimi dhe komenti, disa komentues i janë kundërvënë Braçes, duke bërë që zv/kryeministri mos të përmbante veten dhe të shpërthente në ofendime.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here