Ermal Fejzullahu harron se është në emision, shàn dike nga publiku (VIDEO)


Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu nuk duket se mùnd të mbàjë veten nga shprehjet bànale, edhe në qoftë se është para publikut.

Ai në studio të emisionit “Shiko Kush Luan”, teksa Capital T po i përgjigjej pyetjeve, bëri një shprehje që pak nga ne e prísnim.

Ermal Fejzullahu së bashku me kolegë të tjerë në muzikë, u bë pjesë e lojërave dhe intervistave në studion e emisionit “Shiko Kush Luan”, mirëpo fansat kanë kàpur një moment àspàk të pëlqyeshëm të Fejzullahut.

Ermali iu drejtohet dikujt nga publiku” O k**uc, ta q* at nanë”.

Duke qenë se nuk e kemi parë të shprehet në këtë formë, artisti na habíti me sjelljen e tij.

Të zhgénjyer nga veprimi i tij, fansat kanë vérshuar në komente duke u shprehur se këngëtari kishte nxjérrë padashur fytyrën e tij të vërtetë.

“Pse po shàn Ermali live në televizion, tùrp”, “Ermali qenka nxéhur keq”, janë vetëm disa nga komentet.