Categories: Uncategorized

Ermal Mamaqi ben hapin me te madh ne karrieren e tij. Bashkepunim me Tony Robbins…

Pas trajnimit dy ditor rreth sekreteve dhe teknikave të suksesit, të mbajtur pak kohë më parë, Ermal Mamaqi ka njoftuar eventin e rradhës, i cili vjen me një surprizë. Përmes një postimi në rrjete sociale, Ermali ka bërë të ditur se ka bashkëpunuar me Tony Robbins.

Tony Robbins është autor, trajner, folës motivuesit dhe filantropist, ndër më të famshmit në Amerikë. Ai njihet për seminaret dhe librat që ndihmojnë në arritjen e qëllimeve dhe rrugën drejt suksesit.

Ermali njofton me krenari se ky trajnim i jashtëzakonshëm do vijë në bashkëpunim me Success Resources, kompania më e madhe e edukimit në botë.

“Me krenari ju njoftojmë që jemi zyrtarisht Partner të Success Resources dhe Eventet jetë ndryshuese të Tony Robbins mund ti gjeni me lehtësisht në zyrat ose faqet tona online.
Mirënjohje Vasil Nacit për prezantimin me këtë Trajner të Jashtëzakonshëm.
Mirënjohje Mirela Sulës për mundësimin e këtij bashkëpunimi.
Nëse nuk mundemi të shkojmë tek Tony Robbins, ai vjen tani Live në dhomën tuaj”, shkruan Ermali

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago