Ermal Mamaqi dhe Ami përlotin me gjestin e tyre/ I bëjnë surprizë dy fëmijëve që kanë humbur nënën dhe babanë: Ja sa i kanë gëzuar

0
9


Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska ishin të ftuar pak javë më parë në emision “Dua të të bëj të lumtur” për të surprizuar dy fëmijë, që kishin mbetur j etim. Çifti e mbajti fjalën dhe sot Ermali ka n darë në rrjete sociale disa foto me Amardën, Anitën dhe Ilirin. Ata kanë udhëtuar të gjithë bashkë në Kolashin dhe duket se e kanë shijuar shumë këtë moment bashkë.

“3 ditë të bukura që na bënë të gjithëve të lumtur. Faleminderit Ilir dhe Anita për këtë kohë së bashku me familjen dhe miqtë tanë. 2 të rinj special që jeta i përballi me një sf idë të jashtëzakoshme, vendosën të mos do rëzo hen por të përb allo jnë jetën… Do i shikoni në majë të suksesit shumë shpejt. @arbanao Bekime për kontributin që jep në mundësimin e lumturisë së njerëzve”, ka shkruar Ermali përkrah fotove.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here