“Është penduar që u lidh me Frrokun?”- Rudina Dembacaj befason ndjekësen: Do gjej burrë tjetër nëse…

 

Rudina Dembacaj eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe ajo shpeshherë flet per raportin e saj me partnerin, Mark Frrokun.

Se fundmi ajo ka provokuar me nje pergjigje ironike ndaj nje ndjekeseje.“Nga 1-10 sa je penduar që je martuar me Markun?”, e ka pyetur së fundmi një ndjekës. Rudina nuk ka hezituar të përgjigjet dhe i ka kthyer një përgjigje epike.

“Motër kur të kem ndonjë pendesë, do kem gjetur burrin e radhës. Falë zotit nuk jam penduar asnjë moment”, i është përgjigjur ajo.Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *