Categories: Uncategorized

VIDEO/Filmohet aksioni policior me i madh ne historine e vendit, Ajo cfare gjendet brenda dy jahteve superluksoze eshte e pabesueshme.


Policia spanjolle ka publikuar pamjet e një operacioni antidrogë, më i madhi në historinë e vendit, shkruajnë mediat e huaja.

Operacioni pesë-ditor i koduar ‘Goleta-Grati’, u zhvillua në det dhe policia ishte vënë në ndjekje të dy jahteve luksoze që brenda kishin afro 35 tonë hashash.

Nëntë persona me kombësi ruse dhe bullgare u arrestuan si rezultat i operacinit.

Zyrtarët lokalë e përshkruan operacionin si goditjen më të madhe në trafikun detar të drogës në historinë e Spanjës.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago