Fituesi i “Big Brother Albania 1”, Arbër Çepani ishte i ftuar këtë të mërkurë në studion e emisionit “Ftesë në 5” ku tregoi detaje të reja nga jetesa e tij. Ai tha se pasi zhvilloi për pesë vite shkollën profesionale, u zhvendos për të ndjekur studimet në Itali.

arber-cepani-5 - Rilindja Demokratike

Por për të provuar një eksperiencë të re, ai zgjodhi që për disa muaj të shkonte në Angli dhe të qëronte sardele. Edhe pse ishte 17-vjeç, Arbri tha se punonte 12 orë në ditë dhe merrte 30 paund në ditë.

“Unë studimet e larta i kam bërë në Itali. Por për disa muaj shkova në Angli dhe qërova sardele. Punoja 12 orë në ditë dhe merrja 30 paund, kjo ishte rroga ime e parë”, tha Arbri.

Accepted the bond of love, revealed who is the girlfriend of Arber Çepani

Fle nëpër hotele”, Arbër Çepani e pranon hapur që ka një lidhje: Kam kontakte edhe me ish-të dashurat – Dosja AL

/RDA News

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here