Fjolla Morina nuk është shtatzënë

0
33

This post has already been read 20 times!

Fjolla Morina nuk është shtatzënë.

Ky është rezultati i ekos së dytë që tregon se këngëtarja nuk është shtatzënë, por ka fals ifikuar rezultatin për t’i shpërtuar bu rg ut.

Më herët kur është shoqëruar në ambientet e parabur gimit të Kukësit, këngëtarja shqiptare është ndjerë keq dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Aty nga rezultatet dhe nga një eko fillestare ka dalë se Fjolla Morina ishte shtatzënë.

Për këtë, ajo ka kërkuar nga Gjykata një masë më të butë sigurie, jo “Arr est me bur g” siç kërkonte prokuroria.

Mirëpo, testi i parë i shtatzënisë nuk ka bindur Gjykatën dhe është kërkuar një analizë e dytë e gjinekologëve.

Nga kjo, Report Tv mëson se këngëtarja Fjolla Morina nuk është shtatzënë.

Tashmë mbi të do të rëndojë dhe akuza për falsifikim të dokumentave dhe deklarim të rremë.

Kujtojmë se këngëtarja u kap pak ditë më parë në doganën e Morinës me dy ar më zj arri pis toleta me vete, teksa udhëtonte drejt Tiranës me dy miqtë e saj, Fitim Muji dhe biznesmenin Fisnik Syla.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here