Flet djali i Lefter Zhidrus: Ka qene baba i shkelqyer, por bëmë llafe

0
854

This post has already been read 114 times!

Djali i Lefter Zhidru ka reaguar për herë të parë për mediat aty ku ka thënë se kishte marrëdhënie të mirë me të atin pavarësisht se kishte kohë që nuk e kishte takuar.

LBASAN– Djali i Lefter Zhidru ka reaguar për herë të parë për mediat aty ku ka thënë se kishte marrëdhënie të mirë me të atin pavarësisht se kishte kohë që nuk e kishte takuar.

Odiesea, 49 vjeç u shpreh në një prononcim për ‘ReportTV’ se është zënë një herë me Lefterin e më pas nuk janë takuar më.

“Unë jetoj në shtëpi me perëndinë. i ka ardhur dita e perëndisë, kam nja 5-6 vjet, kam pasur marrëdhënie të shkëlqyera, baba i shkelqyer, pastaj bëmë disa llafe. Më foli perëndia mua pastaj. Na lidh një Zot. Jam takuar njëherë me një vëlla nga ana e babait“, tregon ai.

Pas 5 orësh forcat RENEA ekz.ekutuan 71-vjeçarin nga Elbasani, Lefter Zhidru! I moshuari shkaktoi te.rror në qytet duke pla.gosur edhe dy qytetarë që po kalonin rastësisht poshtë banesës së tij. Pas një sherri me ish-gruan, ai doli në ballkon dhe që.lloi ndaj Policisë. Pavarësisht thirrjeve për t’u dorëzuar, ai nuk hoqi dorë nga sulmet dhe u v.ra brenda banesës. Aty kishte një ar.më zjarri, fishekë dhe lëndë pla.sëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here