Categories: Uncategorized

Flet Floresha Zhidru/ Eshte burri i dyte qe me vr.et policia

Floresha Zhidru, është bashkëshorte e Lefter Zhidrut, i cili u ekz.ekutua nga forcat RENEA ditën e djeshme, pas rezistencës së gjatë dhe mos bindjes për t’u dorëzuar. 56-vjeçarja nga qyteti i Peqinit, ka mbetur e ve sërish, pasi ishte hera e dytë që ishte martuar dhe që bashkëshorti ndërron jetë. Fati i saj i keq thellohet edhe më tepër kur mësohet se të dy bashkëshortët janë vr.arë nga policia. Bëhet me dije se bashkëshorti i parë u ekzekutua nga policia në kufi, kur ai po tentonte të kalonte në Greqi me këmbë.

Me bashkëshortin e parë, ajo ka një djalë 24 vjeçar, por atë nuk e ka takuar që prej athere, pasi është në kujdestarinë e të afërmve t ëish-bashkëshortit. Panorama mëson se Floresha u kthye në Peqin asokohe dhe familja e martoi me Lefterin, të cilët pasi jetuan disa kohë në Sarandë, u shpërngulën në Elbasan. Mëngjesin e sotëm Floresha u shfaq e revoltuar me mediat dhe policinë.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago